V rámci letošního dalšího mezinárodního projektu ERASMUS+ (KA1 – sdílení zkušeností a dobré praxe) navštívily v týdnu 20. 3. – 24.  3. 2017 naši školu paní ředitelka Sanja Čagalj ze Základní školy Spinut v chorvatském Splitu se svými dvěma kolegyněmi. Připravili jsme bohatý program tak, abychom naše zahraniční kolegyně co nejpodrobněji seznámili se školským systém v ČR, s chodem naší školy, s výukou a projekty, preventivními aktivitami, evaluací školy, zaváděním podpůrných opatření. Naše delegace byla v úterý 21. 3. 2017 také přijata zřizovatelem školy MČ Praha 3, konkrétně paní radní Mgr. Jaroslavou Sukovou – podrobnosti ZDE.

Kolegyně byly přítomny na několika vyučovacích hodinách, absolvovaly několik setkání s vyučujícími, navštívily naše Polytechnické centrum. Zajímají se především o CLIL, výuku cizích jazyků a využití výpočetní techniky ve výuce.

Jsme rádi, že se ZŠ Lupáčova se stala součástí projektu a můžeme tak sdílet, porovnávat a získávat informace a zkušenosti ze školství v mezinárodním měřítku.