Dne 13. 6. pokračovala soutěž škol Prahy 3 organizovaná Úřadem městské části Praha 3 O pohár starosty Hartiga. Výborného umístění dosáhli žákyně a žáci naší školy již v dubnu ve vědomostní části, která se konala v Paláci Flóra. Děti z 1. stupně tehdy obsadily pěkné 4. místo a jejich starší spolužáci dokonce zvítězili! Ve sportovním areálu Na Pražačce proběhla v minulém týdnu sportovní část této obvodní soutěže. Naše děti se utkaly s družstvy ostatních základních škol z Prahy 3 v plavání, běhu a skoku z místa. Protože jsme všichni drželi našim reprezentantům palce a protože máme ve škole hodně šikovných dětí, podařilo se jim ze sportovního klání přivézt pomyslnou zlatou a stříbrnou medaili! O ten cennější kov se tentokrát postarali žáci a žákyně z prvního stupně. V celkovém součtu bodů a umístění z vědomostní a sportovní části získala ZŠ Lupáčova nakonec stříbrnou příčku a příjemnou finanční odměnu, kterou účelně využijeme. Všem soutěžícím a pedagogům, kteří se soutěže zúčastnili, blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

IMG_1931IMG_1915