Volby do školské rady se konají 15. 11. 2017 v době 17:00 – 20:00 v budově školy.

Níže uváděníme listinu kandidátů navržených oprávněnými osobami:

Charakteristika kandidátů – zákonných zástupců žáků do Školské rady – funkční období 1.1.2018-31.12.2020

Kandidát číslo 1:

Jan Bém

Věk: 43 let

Od roku 2011  je předsedou Unie rodičů a  od roku 2012 souběžně i předsedou Školské rady v již druhém funkčním období do 31. 12. 2017. ZŠ Lupáčova navštěvuje jeho starší dcera a mladší dcera začne školu  navštěvovat za 2 roky. Zakládá si na tom, aby spolupráce mezi rodiči a školou fungovala na maximální možné oboustranné spokojenosti.

Pracuje v nadnárodní společnosti na pozici regionálního obchodního manažera. Řadu let žije s rodinou na Žižkově, kde se aktivně účastní veřejného dění. Je zapojen mimo jiné např. do projektu MAP na Radnici Prahy 3, ale i dalších. Svůj volný čas věnuje rodině a společnému cestování, dále fotografování, kultuře, sportu aj.

 

Kandidát číslo 2:

Světlana Novotná

Věk: 41 let

Od roku 2015 je členkou Unie rodičů. ZŠ Lupáčova navštěvuje její syn (I. stupeň) a od letošního školního roku i dcera. Domnívá se, že je velmi důležitá spolupráce školy a rodiny, jedno bez druhého nemůže dobře fungovat.

Má mnoholeté zkušenosti z mezinárodních společností, kde působila v marketingových odděleních. V posledních letech pracuje jako nezávislý marketingový konzultant a specializuje se zejména na oblast kultury a umění. Podílí se na významných projektech. Na Žižkově žije s rodinou již mnoho let.

Kandidát číslo 3:

Ivo Němec

Věk: 52 let

Pracuje jako lékař v ÚVN Praha a v soukromém zdravotnickém zařízení. Ve svém volném čase se věnuje rodině. K jeho zálibám patří cestování, kultura, cyklistika a lyžování.

 

 

 

 

Za správnost

Mgr. Martin Řeháček

předseda volební komise

Dne 1. 11. 2017