Dáša_-_VoříškovZpráva_bez_názvu

V týdnu od 4.12. – 8.12. 2017 děti šd spolu s rodiči a svými vychovatelkami zorganizovaly tradiční charitativní akci pro psí, kočičí a koňský útulek „Voříškov“. Jednalo se o výběr potřebných věcí- zvířecího suchého i čerstvého krmiva (konzerv, kapsiček, granulí, tvrdého pečiva, piškotů, mrkve a laskominek), plyšových hraček a dek, prostěradel, ručníků pro zateplení kotců. Do akce se zapojilo na 50 dětí a rodin z oddělení vychovatelek H. Šípové, B. Jeřábkové, Z. Klonové, D. Knapové a I. Pecháčkové.
V sobotu 9.12. naše kolegyně K. Štěpánková osobně zavezla všechny vybrané dárky do Zbuzan u Prahy do zvířecího útulku „Voříškov“ a vše předala majitelce útulku pí. Jedličkové. Pracovníci útulku byli moc potěšeni touto krásnou a záslužnou akcí a věnovali nám „Dárkový certifikát“. Protože se akce mimořádně vydařila, budeme dál v tradici pokračovat a s miniazylem Voříškov spolupracovat.
Děkujeme všem dětem a jejich rodičům a zúčastněným za tuto adventní akci pro zvířátka. Útulku Voříškov přejeme mnoho dalších takových akcí i od široké veřejnosti. Garant akce: D. Knapová a K. Štěpánková.

Doporučujeme: www.voriskov.cz – obec Zbuzany u Prahy. Dne 17.12. v neděli zde proběhne od 11h. do 16h. „Vánoční venkovní akce“ pro pejsky „voříšky“ s programem- opékání buřtů, venčení pejsků, podávání horkého čaje a prohlídka útulku.