Ve středu 29.5., náš třetí den v Cavalese jsme měli připravený dopolední program pro naše kamarády. Začali jsme společnou prezentací a prací na téma “Zdravý životní styl”, žáci pracovali ve skupinkách, kde vzájemně představili jednotlivé způsoby, jak si zdravý životní styl udržet. Dokonce zpracovali pyramidu jídla. Naši žáci si připravili tanec, který naučili své kamarády z Cavalese a tento tanec nás provázel po zbytek pobytu, jelikož si ho moc oblíbili. Následovala poslední prezentace na téma “Sport a čeští slavní sportovci”, naši žáci přivezli i ukázky různých náčiní, dresů a uniform. Na závěr jsme si zahráli několik týmových aktivit. Odpoledne měli žáci rozchod po městě a ve večerním programu, který byl překvapením si upekli housky, snědli pizzu, shlédli trénink italského národního volejbalového týmu a zatančili si společně na disco.

Čtvrtek 30.5. náš čtvrtý den. Brzo ráno jsme vyjeli za krásného počasí na výlet do kláštera San Romedio, kde jsme zdolali přes 130 schodů. Odpoledne nás čekala prohlídka hradu rodiny Thun, kde jsme se dozvěděli plno zajímavých informací, jak je tato rodina propojena s Prahou.

Dnes ráno 31. 5. 2019 následovalo dojemné loučení s našimi kamarády z Cavalese a nyní jsme již na cestě zpět do Prahy.