Vážení rodiče, v současně vyhlášeném stavu nouze bylo naší povinností lyžařský kurz zrušit. V tuto chvíli jednáme s ubytovatelem o finančním vypořádání tak, aby ztráty byly minimální (menší než vyplývá ze smlouvy). Doprava je zrušena bez storno poplatků. Po skončení mimořádného opatření jsme připraveni zahájit jednání o uskutečnění náhradního výjezdu s alternativním programem.

Děkujeme za pochopení a pro případné další dotazy se prosím obracejte na kopecky@lupacovka.cz nebo tel.: 777 478 655.

 

Termín : 30.3. – 3.4.2020

Místo : Žižkova bouda, Pec pod Sněžkou – Krkonoše

Předpokládaná cena : 4000,-Kč (zahrnuje ubytování, stravování  a dopravu, po ukončení akce bude provedeno vyúčtování) + permanentka – bude upřesněno v pokynech před odjezdem dle ceníku 2020 a bude placeno na místě hotově.(není v ceně)

Platbu 4000,- Kč do 18.11.2019 na účet: 2000786399/0800  VS 50 do poznámky jméno a příjmení žáka,  Spec.S……… Do 11.11.2019 odevzdat závaznou přihlášku.

Stravování: začíná obědem a končí snídaní. Snídaně bufet, oběd a večeře jednotné menu,

Výstroj a výzbroj: lyže sjezdové, hůlky, boty, helma, lyžařské brýle, rukavice, přezutí do chaty.

Kapesné: individuální (možnost koupení pití, pamlsků apod.)

Osobní lékárna: antiseptikum pro ústa, elastické obinadlo, krém na obličej s UV faktorem, pomáda na rty.

Poznámka: Po příjezdu si rodiče osobně vyzvednou žáka se zavazadly a při odchodu informují pedagogický dohled, pokud žák odchází sám, musí odevzdat písemnou žádost o propuštění. Upozorňujeme, že odhlášení z LVZ musí být písemné a pouze z vážných důvodů (zdravotní s potvrzením lékaře a v případě předčasného odjezdu z kurzu bude případná fin. vratka pouze po předložení lékařské zprávy.) Storno podmínky a materiály ke stažení jsou na www.lupacovka.cz – žáci-kurzy-lyžařský.

Odjez a příjezd bude upřesněn v pokynech před odjezdem. Po odevzdání závazných přihlášek odevzdají žáci informace o kartě žáka, bezinfekčnosti, seřízení lyží, kopie zdravotní pojišťovny a zdravotní způsobilost.( ke stažení na stránkách školy). Odevzdají do 28.2.2020 Bezinfekčnost před odjezdem.

S případnými dotazy se obraťte na vedoucího zájezdu Ing. Jarmilu Tomáškovou

tomaskova@lupacovka.cz

Závaznou přihlášku nutno odevzdat do 11.11.2019

STORNO PODMÍNKY:

  • za storno rezervace v období 60-31 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 50 % z Celkové ceny;
  • za storno rezervace v období 30-15 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 75 % z Celkové ceny;
  • za storno rezervace v období 14-0 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 100 % z Celkové ceny.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

KARTA ÚČASTNÍKA VÝJEZDU

POKYNY PŘED ODJEZDEM

INFORMACE A PŘIHLÁŠKA

ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST

BEZINFEKČNOST

SEŘÍZENÍ LYŽÍ