[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]Zájmová činnost pro žáky je realizována v souladu s § 123 školského zákona a vyhlášky 74/2005 Sb.

Podmínky pro zařazení žáka do zájmového útvaru ve školním klubu a školní družině jsou vždy stanoveny rozhodnutím ředitele zveřejněným v Průvodci školním rokem platným na příslušný školní rok.
Přihlášky prostřednictvím online jsou považovány za předběžné. Úplata je možná ročně či pololetně vždy na účet zájmové činnosti školy. Kurzy a aktivity dospělých jsou zařazeny v doplňkové činnosti školy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Přehled zájmových útvarů” color=”sky” style=”double” border_width=”9″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  1. Přípravný kurz pro PET anglický jazyk – lektoři školy
  2. Angličtina  – rozšiřující kurzy pro první ročníky – lektoři školy
  3. Angličtina –   rozšiřující kurzy pro druhé ročníky – lektoři školy
  4. 2016-2017 –  Základy čínštiny – Flora Luo
  5. 2016/2017 – Počítače pro 2. ročník – Mgr. Jana Vaňková
  6. 2016/2017 – Anglické konverzační cvičení pro II. stupeň – C.Land , rodilí mluvčí
  7. 2016/2017 –  Hra na flétnu – Jana Ledabylová
  8. 2016/2017- Hra na kytaru – PaedDr. Jaroslava Kudynová
  9. 2016/2017- Keramika 1. (1.stupeň)– Mgr. Jana Vaňková
  10. 2016/2017 Prvňáci a počítač – Mgr. J. Vaňková
  11. 2016/2017 Přípravný kurz FJ pro žáky V. ročníku + jako 3. cizí jazyk pro žáky 6. – 9. ročníku – Mgr. Linda Braunová
  12. 2016/2017 Přípravný kurz pro žáky V. ročníku – německý jazyk – PaeDr. J. Kudynová
  13. 2016/2017 Přípravný kurz pro žáky V. ročníku – španělský jazyk  – Mgr. B.Fousková, Alfaro
  14. 2016/2017 Tvořílek- Výtvarné a rukodělné činnosti 1. – 5. ročník – Mgr. Tereza Včelová
  15. 2016/2017 Výtvarné improvizace – Martina Miženková
  16. 2016/2017 Šikulka – Zuzana Klonová
  17. 2016/2017-  Školní orchestr/sbor  – Jiří Vidasov, 
  18. 2016/2017 Výrazový tanec  – L.Krenková 
  19. 2016/2017 Šachový klub   – M.Ambrož
  20. 2016/2017 Badminton pro 1. i 2. stupeň – Pavel Dobeš
  21. 2016 / 2017 Míčové hry – Ing.JarmilaTomášková
  22. 2016/2017 Florbal pro 1./2. stupeň – Pavel Dobeš
  23. 2016/2017 Florbal pro první stupeň – Pavel Dobeš
  24. 2016/2017 – Hýbeme dětmi – kurz společenského tance a taneční pro deváťáky Hýbeme dětmi
  25. 2016/2017 Florbal pro 2. stupeň Pavel Dobeš 
  26. 2016/2017 Florbal pro první stupeň Pavel Dobeš
  27. 2016/2017 Florbal pro první stupeň – dívky Mgr. Jana Vaňková
  28. 2016/2017 Kroužek plavání – Tereza Včelová
  29. 2016/2017 Latinsko-americké a standardní tance pro 1. stupeň Hýbeme dětmi  Marek Hrstka
  30. 2016/2017 Pohybové hry 3. – 5. ročník  Mgr. Marcela Drnková
  31. 2016/2017 Sportovní hry 1. stupeň, 2. stupeňPavel Dobeš
  32. Basketbalovýá přípravka – Sokol Žižkov
  33. 2016/2017 –  Inline bruslení
  34. 2016/2017 –  Sportovní hry – Ulita

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]