[vc_row][vc_column][vc_column_text]UR je partnerem s koly a podílí se na celé řadě aktivit včetně dnů otevřených dveří, organizace soutěží a dalších aktivit. Členství v UR je pro zákonné zástupce dobrovolné, ale doporučuje se všem rodičům či zákonným zástupcům žáků.
Organizace (spolek) vede své vlastní účetnictví , které podléhá schválení valné hromady a je zajišťováno výkonným výborem. Tento výbor (předsednictvo) rozhoduje o finančních výdajích na pomoc škole. Rozpočet je vždy schvalován na valné hromadě v září, kde také probíhá posouzení výdajů minulého období. Rodiče jsou průběžně informováni na schůzích předsednictva, které probíhají společně se Školskou radou.

Předsedou UR je také předseda Školské rady pan Jan Bém.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Číslo účtu Unie rodičů” color=”vista_blue”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vklady členských příspěvků a darů

290394369/0800

Česká spořitelna 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator color=”green”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]V současné době se pracuje na úpravě nových stanov.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]