děti

V pátek 6. 3. 2020 jsme si šli zaskotačit do JumpParku  na Jarově. Jeli jsme z Olšanského náměstí tram. č. 9 na Chmelnici a zbytek došli pěšky. Po příchodu se děti převlékly do lehkého sportovního oblečení a protiskluzových ponožek (někteří si je dokoupili na místě).  Batůžky a oblečení jsme si uložili na vyvýšené patro. Poté jsme shlédli instruktážní video a společně si zopakovali bezpečnostní pravidla při skákání.

Ve dvou halách si děti vybraly aktivity dle vlastního zájmu: skákání do molitanů (foam pit); basketbal; trampolíny spojené do velké plochy (free jump); nafukovací žíněnku (air track) – pro nás ideální na běhání; lezení a vyskakování na lavici či malou horolezeckou stěnu  s videoprodukcí  (interactive wall) – nejoblíbenější bylo chytání netopýrů.

Rezervovaná hodina utekla jako voda a nikomu se nechtělo pryč. Na vyvýšeném patře jsme se převlékli a nasvačili. Až nyní jsem měla čas udělat první fotku.

Pěkné počasí nám dovolilo procházku přes Židovské pece se zastavením na dvou dětských hřištích. Největším lákadlem byl pružinový kolotoč, kde se všichni zájemci vystřídali. Všechny děti bych chtěla pochválit – byly vzorné a vzájemně ohleduplné,  a to při sportování i jízdě MHD. Během výletu nedošlo k žádnému úrazu ani konfliktu. Všichni jsme si to krásně užili.

děti děti dětiděti dětiděti