Termín : 24. 3. – 27. 3. 2024

Místo : Chata Protěž, Pec pod Sněžkou – Krkonoše

Předpokládaná cena : 5600,-Kč (zahrnuje ubytování, stravování, po ukončení akce bude provedeno vyúčtování) + permanentka 2300,- Kč,  bude placeno na místě hotově (není v ceně).

Platbu 5600,- Kč do 15. 12. 2023 na účet: 2000786399/0800  VS 50 do poznámky jméno a příjmení žáka,  Spec.S……… Do 12. 12. 2023 odevzdat závaznou přihlášku.

Stravování: začíná obědem a končí obědem (balíček na cestu). Snídaně bufet, oběd a večeře jednotné menu

Výstroj a výzbroj: lyže sjezdové, hůlky, boty, helma, lyžařské brýle, rukavice, přezutí do chaty.

Kapesné: individuální (možnost koupení pití, občerstvení apod.)

Osobní lékárna: antiseptikum pro ústa, elastické obinadlo, krém na obličej s UV faktorem, pomáda na rty.

Poznámka: Po příjezdu si rodiče osobně vyzvednou žáka se zavazadly a při odchodu informují pedagogický dohled, pokud žák odchází sám, musí odevzdat písemnou žádost o propuštění. Upozorňujeme, že odhlášení z LVZ musí být písemné a pouze z vážných důvodů (zdravotní s potvrzením lékaře a v případě předčasného odjezdu z kurzu bude případná fin. vratka pouze po předložení lékařské zprávy.) Storno podmínky a materiály ke stažení jsou na www.lupacovka.cz – žáci-kurzy-lyžařský.

Odjezd a příjezd bude upřesněn v pokynech před odjezdem. Po odevzdání závazných přihlášek odevzdají žáci Kartu žáka, seřízení lyží, kopie zdravotní pojišťovny a zdravotní způsobilost (ke stažení na stránkách školy – níže v tomto článku) – do 1. 3. 2024.

Bezinfekčnost před odjezdem.

S případnými dotazy se obraťte na vedoucího zájezdu Ing. Jarmilu Tomáškovou

tomaskova@lupacovka.cz

Závaznou přihlášku nutno odevzdat do 12. 12. 2023

STORNO PODMÍNKY:

  • za storno rezervace v období 60-31 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 50 % z Celkové ceny;
  • za storno rezervace v období 30-15 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 75 % z Celkové ceny;
  • za storno rezervace v období 14-0 dní před sjednaným začátkem pobytu bude účtován stornopoplatek ve výši 100 % z Celkové ceny.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

KARTA ÚČASTNÍKA VÝJEZDU

INFORMACE a PŘIHLÁŠKA

POKYNY PŘED ODJEZDEM

ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST

BEZINFEKČNOST

SEŘÍZENÍ LYŽÍ